Troya Yılı Kapsamında Çıplak Köyü Yenileme ve Rehabilitasyon Çalısmalarına Baslanıyor


cioi2018 TROYA YILI çalışmaları kapsamında Çanakkale Valiliği ve OPET tarafından imzalanan protokolle Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi ve OPET’in Çıplak Köyü’nde yapacağı yenileme ve rehabilitasyon çalışmaları bilgilendirme toplantısı Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI başkanlığında yapıldı.

Bilgilendirme toplantısına; Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdullah KÖKLÜ,   OPET Sosyal Sorumluluk Projeleri Çanakkale Saha Sorumlusu Sayın Fatma Hacıalioğlu, Çıplak Köyü Muhtarı Sayın Ahmet Anıl, Köy komitesinden Sayın Mehmet Üçler, Sayın Nermin Anıl, Sayın Sevim Kansu, Sayın Ayşe Belik, Sayın Gürcan Duran ve Sayın İlhan Umuz katıldı.

Toplantıda; Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdullah KÖKLÜ, İl Özel İdaresi tarafından bölgede yapılacak olan içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarıyla,  köy içi yol, çevre ve meydan düzenlemeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

OPET Sosyal Sorumluluk Projeleri Çanakkale Saha Sorumlusu Sayın Fatma Hacıalioğlu, Çıplak Köyü’nde OPET tarafından yapılacak olan yenileme ve rehabilitasyon çalışmaları hakkında köy komitesine bilgi verdi. 

Yapılan çalışmalarla Çıplak Köyü, Osmanlı Motifleri ile tarihi bir doku kazanarak bölgenin turizm potansiyeline sağlayacağı katkıları köy komitesiyle değerlendiren Sayın Orhan TAVLI, Çıplak Köyünde yenileme ve rehabilitasyon çalışmalarının hayırlı olması temennisinde bulundu. 
 
Görüntülenme Sayısı : 580
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.