Muhtarlar Toplantısı, Sayın Orhan TAVLI Baskanlığında Yapıldı


cioiÇanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, merkez ilçe mahalle ve köy muhtarlarıyla Deniz Polis Eviʼnde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.  

İlgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin de katıldığı toplantıda;  Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdullah KÖKLÜ tarafından Çanakkale’ye yapılan önemli yatırımlarla ilgili muhtarlara bilgi verdi.  

Toplantıda, 18 Mart 2017 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından temelleri atılan ve hızla yükselen  “1915 Çanakkale Köprüsü”  ile Çanakkale’nin tarım sektörüne ve ekonomisine büyük katkılar sağlayacak olan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesiyle, Çanakkale Turizmine büyük katkı sunacak olan TROYA Müzesi üzerinde duruldu.

Çanakkale’de Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı başta olmak üzere Bakanlıklarca yürütülen ve gerçekleştirilen önemli yatırımlar ele alındığı toplantıda Sayın Orhan TAVLI, muhtarların talep ve görüşlerini dinledi.

Muhtarların taleplerinin değerlendirilmesiyle ilgili talimat veren Sayın Orhan TAVLI, muhtarların katılımlarından dolayı teşekkür etti.cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 652
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.