Merkez Muhtarlar Derneğinden Genel Sekreterimize Ziyaret


cioiÇanakkale Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreterimiz Sayın Abdullah KÖKLÜ’yü makamında ziyaret etti.


Ziyarete; Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı, Serçiler Köyü Muhtarı Sayın Mehmet Ali UZUN  ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.


Genel Sekreterimiz Sayın Abdullah KÖKLÜ’nün, Çanakkale İl Özel İdaresi olarak merkezde ve ilçelerde muhtarlar ile sistemli bir çalışma içerisinde olduğunu belirten Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın UZUN; “ Öncelikle daima yanımızda olan Sayın Abdullah KÖKLÜ’ye çok teşekkür ederiz. Köylerimizde muhtarlarımız ile sistemli bir çalışma içerisinde olduğunu biliyoruz ve duyuyoruz. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.


Merkez ve İlçelerde muhtarlarımız ile sürekli görüş alışverişinde bulunarak çalışmaların yapıldığını ifade eden Genel Sekreterimiz Sayın Abdullah KÖKLÜ; “Merkez Muhtarlar Derneği Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederim. Başkan Mehmet Ali Bey’e ve yönetime başarılar, çalışmalarında da kolaylıklar diliyorum” dedi.
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 558
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.