Lapseki Sevketiye Köyü Sağlık Evi Açılısı Törenle Gerçeklestirildi


cioiSağlık Bakanlığı tarafından çağdaş ve modern hizmet anlayışı ile projelendirilen ve Çanakkale İl Özel İdaresi ve İl Sağlık Müdürlüğünün koordinasyonu ile tamamlanan Lapseki Şevketiye Köyü Sağlık Eviʼnin açılışına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı.

Açılış programında; Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Sayın Bülent TURAN,  Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Sayın Jülide İSKENDEROĞLU, İl Sağlık Müdürü Sayın Ali TAŞÇI, Şevketiye Köyü Muhtarı Sayın Seyfettin TURAN birer konuşma yaptılar.

Koruyucu Sağlık Hizmetlerinin çağdaş ve modern bir anlayışla verildiği Lapseki Şevketiye Köyü Sağlık Eviʼnin açılışı dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

Ardından  Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Sayın Bülent TURAN ile Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Sayın Jülide İSKENDEROĞLU, Sağlık Eviʼnde  vatandaşlarla ve çalışan sağlık personeliyle bir araya geldiler.
cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 550
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.