İÇDAŞ Fen Lisesi ve İÇDAŞ Anaokulu Açılışı Törenle Gerçekleştirildi


cioiİÇDAŞ A.Ş tarafından Biga’da yapımı tamamlanan İÇDAŞ Fen Lisesi ve İÇDAŞ Anaokulu törenle açıldı.  

2018-2019 Eğitim -Öğretim yılında öğrencilere hizmet vermeye başlayacak olan 480 öğrenci kapasiteli 24 derslikli, İÇDAŞ Fen Lisesiyle  İÇDAŞ Anaokulunun açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Bursa Mehter Takımının bir gösteri sunduğu İÇDAŞ Fen Lisesi ve İÇDAŞ Anaokulu Açılışı programı Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualarla devam etti.

Açılış programında; Vali Orhan TAVLI,  Çanakkale Milletvekili-Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN,  Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, Biga Kaymakamı Mustafa CAN, Biga Belediye Başkanı İsmail IŞIK, İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend ENGİN, İl Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN birer konuşma yaptılar.     

Yapılan konuşmaların ardından İÇDAŞ Fen Lisesi ve İÇDAŞ Anaokulu açılışı; Vali Orhan TAVLI Çanakkale Milletvekili-Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN,  Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER ve protokol üyeleri tarafından dualarla ve  “Hayırlı Olsun” temennileriyle yapıldı.  

Sonrasında Vali Orhan TAVLI, Çanakkale Milletvekili-Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN,  Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, 14 bin metrekare kapalı alana sahip, son teknolojilerle donatılmış 3 laboratuvarın yanı sıra 1 adet kapalı eğitim salonu  kütüphanenin yer alacağı İÇDAŞ Fen Lisesini gezdiler. 

Açılış programının ardından Vali Orhan TAVLI, Çanakkale Milletvekili-Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN,  Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, protokol üyeleri ve vatandaşlar İÇDAŞ tarafından verilen iftar programına katıldılar.
cioi cioi
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 0
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.