Genel Sekreterimizden Kadir Gecesi Mesajı


cioiÇanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah KÖKLÜ, Ramazan ayının kalbi olan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa huzur getirmesini diledi.


Sayın Abdullah KÖKLÜ, Berat Kandili mesajında “Rahmeti, mağfireti ve bereketiyle evlerimize, gönüllerimize misafir ettiğimiz bir Ramazan ayının daha sonuna yaklaşırken mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olan, feyizli ve bereketli bu mübarek geceye bizleri eriştirdiği için Cenab-ı Hakk’a şükrediyoruz.


Ramazan ayının kalbi olan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde kardeşlik bağları daha da güçlenecek, gönüllerdeki huzur iklimi berraklaşacaktır. Yapılacak dua ve yakarışlar, bir rahmet sağanağı olarak bütün dünyada yankı bulacaktır. Huzur ve huşu içerisinde geçirilen Ramazan günleri, Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketi ile doruğa çıkacaktır.Bu duygularla, bütün İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; mübarek gecenin ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa huzur getirmesini diliyorum.”

 
 
 
Görüntülenme Sayısı : 489
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.