Genel Sekreterimiz Can AKSOY Öğrencilere Karnelerini Dağıttı


cioiÇanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Can AKSOY, Merkez Özlem Kayalı İlköğretim Okuluʼ nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.


Özlem Kayalı İlköğretim Okulu karne dağıtım törenine katılan AKSOY, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Öğrencilere karnelerini dağıtan Genel Sekreterimiz Can AKSOY, öğrencilere daha iyi bir gelecek hazırlamak için başta Çanakkale Valimiz Sayın Orhan TAVLI ve Çanakkale Valiliği, Çanakkale İl Özel İdaresi, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gayretle çalıştıklarını kaydetti.  2016-2017 eğitim ve öğretim yılı yarıyıl karne heyecanı yaşayan Merkez Özlem Kayalı İlköğretim Okulu öğrencileri, Sayın Can AKSOYʼ un elinden karne almanın mutluluğunu yaşadı.


Karne dağıtımında açıklamalarda bulunan Can AKSOY, çocuklarla sohbet ederek yarıyıl tatillerini güzel birşekilde geçirmeleri temenni etti. Eğitim ve öğretimde Çanakkaleʼ nin ülke sıralamasında gayet başarılıolduğunu aktaran AKSOY, "Bugün 2016-2017 öğretim yılının birinci yarısını tamamlamış bulunuyoruz. Bizler de Özlem Kayalı İlköğretim Okulunda sizlerle birlikte öğrencilerimizin heyecanlarını paylaşmak içinburadayız. Bu vesileyle sizleri ve öğrencilerimizi kutluyor ve tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.
cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 0
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.