Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Çalısmaları Hızla Devam Ediyor


cioi
Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi toplantısı Vali Orhan TAVLI, başkanlığında yapıldı.  

Toplantıya, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı  Haluk  Babaoğlu,  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ekrem Karadağ, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi  Müdürü Çağrı Oğuzhan, GMKA  Çanakkale Ofisi Koordinatörü Recai Başaran ve ilgililer katıldı.  

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili yapılan ve yapılmakta olan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda; Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin  girişi ve idare binasının yapımı için mimarlık firmasının çözümleri ve önerileri konusunda bilgilendirmede bulundu.                  

Toplantıda ayrıca Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yapılması planlanan Güdümlü Projenin detayları görüşüldü. 

ÇOBİLTUM ÇOMÜ Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yapılan faaliyetlerin de görüşüldüğü toplantıda, Vali Orhan TAVLI Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesiyle ilgili çalışmaların yatırım programına uygun ve hızlı bir şekilde işbirliği içerisinde yürütülmesinden dolayı katılımcılara teşekkür etti.   cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 0
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.