Ayvacık İftar Programında Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu Açılısı


cioiAyvacık Belediyesiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Çanakkale –Ayvacık İlçesinde yaptırılan önemli spor tesislerinden Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun açılışı yapıldı. 

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun açılışı programında; Vali Orhan TAVLI,  Çanakkale Milletvekili -Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN,  Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin tarafından birer konuşma yapıldı.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyelerinin  “hayırlı olsun” temennileriyle Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun açılış kurdelası kesildi.       

Açılışın ardından Vali Orhan TAVLI,  Çanakkale Milletvekili -Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN ve beraberindekiler 25 metre uzunluğunda, 5 kulvar şeklinde yapılan ve başarılı sporcuların yetiştirilmesinde büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunu gezerek bilgi aldılar.

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun açılış programı sonrasında Vali Orhan TAVLI,  Çanakkale Milletvekili -Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent TURAN, Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdullah KÖKLÜ ve beraberindekiler Ayvacık Belediyesi’nin iftar programına katıldılar.cioi cioi
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 0
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.