2018 Troya Yılı Kapsamında Yapılan Çalısmalar Devam Ediyor


cioi2018 TROYA YILI çalışmaları kapsamında Çanakkale İl Özel İdaresiʼnin Tevfikiye Köyü’nde hızla sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. 

2018 TROYA YILI çalışmaları kapsamında Çanakkale Valiliği ve OPET tarafından imzalanan protokolle OPET’in Tevfikiye Köyü’nde yaptığı yenileme ve rehabilitasyon çalışmalarıyla beraber sürdürülen Çanakkale İl Özel İdaresinin altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Kurumumuzun Tevfikiye Köyü Altyapı Kanalizasyon ve İçme Suyu Yapım İşi içerisinde; Kanalizasyon Şebeke Hattı 6.562,00 metre,  paket arıtmalı 2 adet fosseptik inşaatı,  5.100,00 metre içme suyu şebeke hattı yer alıyor. 

8 Ocak 2018 tarihinde yapımına kurumumuz tarafından başlanan 1.285.020,00 TL  bedelli Tevfikiye  Köyü Altyapı Kanalizasyon İçme Suyu ve arıtma işi çalışmalarını yerinde inceleyen Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI,  Çanakkale İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Genel Sekreter Yardımcısı Celil Sezgin, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erhan Türker’den bilgi aldı. 

Telefon ve elektrik hatlarının da yer altına alınması ile ilgili çalışmaların devam ettiği Tevfikiye Köyü’nde,   Altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri tarafından yollara granit taş döşemesi yapılacak.        

2018 TROYA YILI çalışmaları kapsamında OPET’in  yaptığı yenileme ve rehabilitasyon çalışmalarıyla, Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından tamamlanan içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları, yapımı devam eden köy içi yol, çevre ve meydan düzenlemeleriyle Tevfikiye Köyü, TROYA Yılında bölgenin turizm potansiyeline büyük katkıda bulunacak.
cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi
cioi cioi

 
 
Görüntülenme Sayısı : 0
 
 
 
 
 
 
 
KARAR ORGANLARI
 
 
KURUMSAL YAPI
 
 
 
 
 
 


Tüm Hakları Saklıdır © 2015
Çanakkale İl Özel İdaresi
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 215 17020 - ÇANAKKALE
Telefon: (0286) 220 00 22 - Santral.